DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Městská zeleň

AKCE

Bleší trh Šumperk - Tuto neděli 17.5.2015 navštivte Šumperský Bleší trh. Parkoviště Žerotínova 46.

 

Zábřeh na fotkách
Doporučujeme:
Doporučujeme:
Hodnocení webu
1 2 3 4 5
Zábřeh na Moravě na:
Podpořte nás
Drátěný program kuchyně      
Kořenková polička dvojitá Držák skleniček Držák na pet lahve Rohová polička do koupelny nerez

 

Městská zeleň Zábřeh

Jak se město Zábřeh stará o svou zeleň? Kolik peněz to stojí daňové poplatníky a kdo ty peníze dostane? Starají se o městskou zeleň odborníci, nebo břídilové a město Zábřeh jen vyhazuje peníze? Sami podle přidaných fotografií a článků posuďte a zeptejte se úředníků na radnici jak to je.

Nelíbí se Vám něco ve svém okolí? Zdá se Vám, že to nikomu jinému, hlavně úředníkům na radnici nevadí? Napište nám a pošlete fotografie a třeba se přístup úředníků změní. Uvidíme.

Nebezpečná křižovatka Mánesova - Na HejtmanceNebezpečná křižovatka Mánesova - Na Hejtmance

23.8.2014

Řidiči pozor ! Při jízdě po ulici Mánesova směrem od Alberta, Vás čeká nepřehledná křižovatka s ulicí Na Hejtmance. Přerostlý živý plot z okrasných keřů zabraňuje výhledu na silnici i chodník přilehlé ulice na Hejtmance. Místo je dosti frekventované a pohybují se tam malé děti. Dejte nohu na brzdu, minimálně do doby než se město rozhodne tento živý plot ostříhat.

 

nové výsadby na sídlišti SeverovýchodNové výsadby na sídlišti Severovýchod

20.8.2014

Na fotografii je vidět nové výsadby na sídlišti Severovýchod. Je pěkné jak se město Zábřeh stará o to aby občané měli příjemné a krásné životní prostředí, ale na stejné fotografii vpravo, také vidíte okrasné keře, o které se nikdo nestará a prorůstají bezem. Takovýchto okrasných keřů prorostlých bezem, šípkem, nebo javorem jsem našel v blízkém okolí více než dvacet. Jak je možné, že město Zábřeh má peníze na novou výsadbu a nemá peníze na udržování té staré? Jak bude vypadat ta nová výsadba za tři roky, nebude v tom pralese vidět?

Parkování na trávníkuParkování na veřejné zeleni

Středa 20.8.2014

Parkování na veřejné zeleni není v Zábřeze nic mimořádného, auta zaparkovaná na trávníku je vidět prakticky na každém sídlišti. Nikomu nevadí uježděný trávník, vyjeté koleje a uniklé provozní kapaliny. Některá místa vypadají jako tankodrom. Pro městskou policii, která by takovéto přestupky měla řešit, je asi pohodlnější vybírat pokuty od důchodců, kteří jednosměrkou na 28. říjnu jezdí pro obědy.

 

faynmobil468x60.gif

Zajímavé odkazy:

Drátěný program / Pekařství / Firmy / aktuálně ze světa / Drátěný program do kuchyně a koupelny